O firmie

Kim jesteśmy?

Firma MORAVIA ŘETĚZY a.s. jest czeskim producentem maszynowym asortymentu do przenoszenia napędu. Na czeskim i zagranicznych rynkach działamy już ponad 20 lat. 

Co robimy?

Produkujemy i dostarczamy łańcuchy przemysłowe, zwłaszcza łańcuchy transportowe i specjalne, koła łańcuchowe, koła zębate, listwy zębate i zębate koła pasowe.

Jak to robimy?

Posiadamy rozległy i nowoczesny park technologiczny, gdzie jesteśmy w stanie produkować standardowe oraz specjalne produkty według oryginalnej dokumentacji rysunkowej klienta. Na bieżąco inwestujemy w nowe maszyny, tokarki, frezarki, linie i wiele innych.
Dysponujemy też dużymi magazynami, które umożliwiają nam magazynowanie standardowych produktów, dzięki czemu możemy elastycznie i szybko reagować na potrzeby klientów.

 

Preferencje dotyczące prywatności
Używamy plików cookie, aby usprawnić odwiedzanie tej witryny, analizować jej wydajność i zbierać dane o jej użytkowaniu. W tym celu możemy korzystać z narzędzi i usług stron trzecich, a zebrane dane mogą być przekazywane partnerom w UE, USA lub innych krajach. Klikając "Akceptuj wszystkie pliki cookie", wyrażasz zgodę na takie przetwarzanie. Poniżej można znaleźć szczegółowe informacje lub dostosować swoje preferencje.

Oświadczenie o ochronie prywatności

Pokaż szczegóły