Historia

2000
Założenie spółki handlowo-produkcyjnej, nawiązujące do doświadczenia w produkcji łańcuchów w miejscowości Hlubočky, zajmującej się sprzedażą i produkcją specjalnych łańcuchów. 

2003 
Wszczęcie produkcji tulei (części samochodowe) do rozruszników firmy Magneton a.s.

2005
Rozszerzenie programu produkcji o produkcję na zamówienie napędów łańcuchowych i zębatych oraz innych części systemów transportowych i części do mobilnych systemów regałowych.

2007
Rozszerzenie produkcji o specjalne łańcuchy i części związane dla europejskich filii spółki międzynarodowej Challenge Power Transmission

2012
Rozszerzenie mocy produkcyjnej i hartowania indukcyjnego

2013
Uzyskanie certyfikatu według ČSN ISO 9001:2008 dla produkcji łańcuchów

2014
Modernizacja wyposażenia technologicznego firmy z nowymi maszynami

2015
Uzyskanie oficjalnego przedstawicielstwa handlowego japońskiej firmy HITACHI na Republikę Czeską i Słowację. Kontynuacja rozszerzania mocy produkcyjnych i parku technologicznego o następne najnowocześniejsze maszyny. Rozszerzenie możliwości produkcyjnych w zakresie segmentów zębatych - produkcja listew zębatych do długości 3000 mm i produkcja kół zębatych i zębatych kół pasowych do średnicy 600 mm.

2016
Ze względu na rozwój firmy zmienia się forma prawna na spółkę akcyjną. Jednocześnie przemieszcza się siedziba spółki do ważnej strefy przemysłowej. 

Preferencje dotyczące prywatności
Używamy plików cookie, aby usprawnić odwiedzanie tej witryny, analizować jej wydajność i zbierać dane o jej użytkowaniu. W tym celu możemy korzystać z narzędzi i usług stron trzecich, a zebrane dane mogą być przekazywane partnerom w UE, USA lub innych krajach. Klikając "Akceptuj wszystkie pliki cookie", wyrażasz zgodę na takie przetwarzanie. Poniżej można znaleźć szczegółowe informacje lub dostosować swoje preferencje.

Oświadczenie o ochronie prywatności

Pokaż szczegóły