Technologia

Firma MORAVIA ŘETĚZY a.s. dysponuje własnym wyposażeniem technologicznym, które umożliwia nam nie tylko produkcję standardowych wyrobów, ale przede wszystkim elastyczne reagowanie na specyficzne potrzeby klientów i produkcję oryginalnych wyrobów według dostarczonej dokumentacji rysunkowej klienta.

Nasz park technologiczny obejmuje zwłaszcza wysoce wydajne obrabiarki CNC, tokarki, pionowe centra obróbcze, oraz obrabiarki konwencjonalne: tokarki rewolwerowe, kłowe, czołowe, ciągarki pionowe i poziome, wiele różnych frezarek, szlifierek i wiertarek, wraz z hartownią indukcyjną.

Nieustannie modernizujemy park i staramy się maksymalnie nie tylko rozszerzać ofertę naszej własnej produkcji i możliwości produkcyjnych, ale przede wszystkim podnosić jakość naszych wyrobów i skracać terminy dostaw. Nasza motywacja jest prosta – zadowolony i wierny klient.

Nie wahaj się przyjść do nas ze swoimi potrzebami. 

Centrum obróbcze CNC

Rozszerzyliśmy nasze wyposażenie maszynowe o centrum obróbcze CNC do produkcji listew zębatych z uzębieniem prostym i skośnym.
Teraz jesteśmy w stanie wyfrezować listwy zębate do długości 3000 mm z najwyższą możliwą dokładnością.

Parametry techniczne frezarki CNC Kesel:
Oś X pozioma - 3200 mm
Oś Y pionowa - 230 mm
Oś Z przesuwna - 370 mm
Kąt obróbki: +/- 30°
Produkcja uzębienia w zakresie modułów: M1 - M20
Maksymalna masa frezowanego pręta: 3 500 kg
Jednostka sterująca: Siemens Sinumerik

 

Preferencje dotyczące prywatności
Używamy plików cookie, aby usprawnić odwiedzanie tej witryny, analizować jej wydajność i zbierać dane o jej użytkowaniu. W tym celu możemy korzystać z narzędzi i usług stron trzecich, a zebrane dane mogą być przekazywane partnerom w UE, USA lub innych krajach. Klikając "Akceptuj wszystkie pliki cookie", wyrażasz zgodę na takie przetwarzanie. Poniżej można znaleźć szczegółowe informacje lub dostosować swoje preferencje.

Oświadczenie o ochronie prywatności

Pokaż szczegóły